Є в наявності

Модель з інтелектуальним управлінням

2795 грн


Купити
Площа обігріву: до 14м² (35м³)
Потужність: 475Вт (2,2А)
Управління: вбудоване
Габарити (ДхВхШ): 107х49х4cм
Термін служби: до 30 років
Гарантія: 36 місяців
Споживання: 3,8 кВт/добу*

Нагрівальна панель TermoPlaza STP-475 - це сучасний прилад для економного смарт-опалення. Ключові переваги даного обігрівача: висока тепловіддача, повна пожежостійкість, мале споживання електроенергії та доступна вартість. В приборі поєднуються дві технології обігріву: конвенційний та інфрачервоний. За рахунок цього можна досягти швидкого та рівномірного опалення приміщень при низьких витратах енергії.

Панель має компактні розміри і вага всього 9 кілограм. Металевий корпус виготовлений з високоміцної листової сталі і алюмінію. Метал покриває спеціальною порошковою фарбою італійського виробництва, яка проходить після нанесення термічної обробки в печі. Ключова деталь приладу - це нагрівальний елемент німецької технології, за допомогою якої досягається прогрев передньої стінки панелі до 80-85ºС.

Функціональні характеристики приладу максимально відповідають потребам щодо забезпечення теплового комфорту в приміщенні для людини. Панелі в процесі роботи не виділяють кислород, не видають шумів, не виділяють шкідливих речовин, не сприяють пилоутворенню. Діапазон інфрачервоних хвиль, які виділяються прибором, можна порівняти з характеристиками таких природних джерел тепла, як сонце або піч на дровах.

Енергоефективні нагрівальні панелі TermoPlaza - це результат реалізації технологічної інновації та якісного складання на сучасному українському підприємстві. За основу технології обігріву узятий принцип «2 в 1»: поєднання інфрачервоного і конвенційного тепла.

Теплоакумулюючі прилади торгової марки TermoPlaza включають дві серії : TP - моделі без термостатів і STP - моделі з цифровим блоком управління, який забезпечує автоматичну підтримку температурного режиму у відповідність до призначених для користувача настройками.

Швидкий і рівномірний прогрів всій площі приміщення, стін і предметів проходить без шуму, спалювання кисню і підняття пилу. Газовий склад повітря і органічна мікрофлора залишаються в незмінному вигляді. Для людини інфрачервоне тепло можна розглядати в якості лікувально-профілактичний засіб. Зокрема, таке тепло благотворно впливає на організм людей зі зниженим імунітетом і з наявністю проблем органів дихання.

Завдяки вдосконаленій технології обігріву при роботі обігрівача не утворюються «гарячі» і «холодні» зони. У приміщенні, де включений обігрівач ТермоПлаза завжди затишно. У той же час, турбуватися про перевитрату коштів на опалення не доведеться. Панелі економічніше звичайних масляних і інших електрообігрівачів в 3 рази!

Читати повністю Згорнути
Всі характеристики
Площа обігріву: до 14м² (35м³)
Потужність: 475Вт (2,2А)
Тип обігріву: інфрачервоний і конвекційний
Управління: вбудоване
Габарити (ДхВхШ): 107х49х4cм
Вага: 9 кг + ножки
Довжина шнура: 1,5 м
Ступінь захисту: ip21
Кріплення: настінні і підлогові
Корпус: металевий
Колір: білий
Термін служби: до 30 років
Гарантія: 36 місяців
Споживання: 3,8 кВт/добу*
Витрати: 4,9 грн/добу*
Читати повністю Згорнути
Схожі товари